IMG_0656.JPG

Davet

This is the page description.

—  DüğÜn & davet —

 

Ada Kanlıca Baro Bahçe hizmete başladığı 2014 yılından bu yana misafirlerine en kaliteli hizmeti sunmayı prensip edinmiştir. Türk ve dünya mutfağından özgün lezzetlerin yer aldığı menüleri ile ADA ALAKART, çevresi asırlık ağaçlarla çevrili ve doğal çim zeminli ADA BAHÇE, yaz-kış her çeşit davete ev sahipliği yapan ADA DELUXE ve muhteşem İstanbul Boğaz’ı manzarasıyla ADA BOSPHORUS ile konuklarına hizmet vermeye devam ediyor.  Toplamda 4 kattan oluşan ADA KANLICA, düğün, nişan, kına, doğum günü, baby shower, kokteyl, happy hour, mezuniyet ve bekarlığa veda partisi etkinliklerinin en güzel şekilde gerçekleşmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. 

 

- Ada Deluxe -

300 kişilik oturma 400 kişilik kokteyl düzeni yağmurlu hava durumuna karşı üstü açılıp kapana bilen tavan özelliğinin yanı sıra, arkadaş gruplarınızın için özel loca alanları, otantik ahşap yer zemini, akvaryum cam sistemi, yüksek sahne platformu, makas ışık sistemleri, banket mutfağı ve taş barıyla sizlere unutulmayacak bir düğün yaşatacağız.

- ADA BAHÇE -

400 kişilik kokteyl düzeni ve doğal çim zeminiyle Ada Bahçe'de yazlık barımızda düğününüz için hazırlanacak olan kokteyllerin ve aparativoların tadını çıkarabilirsiniz. Bahçemizin çevresi asırlık çınar, gürgen ağaçları ve farklı çiçek türleriyle çevrilidir. Engelliler için WC, çocuklarınız için oyun parkı ve 200 araçlık otoparkıyla kokteyl düğünleri için vazgeçilmez alanlardan biridir.

—  ADA BOSPHORUS —

100 kişilik yemek düzeni, 150 kişilik kokteyl düzeniyle Ada Bosphorus destinasyon düğünleri, açık hava düğünleri, kına, ni

şan ve doğum günleri için yeni sezona hazır. Yazlık barı ve kısmen boğaz manzarasıyla bir İstanbul panaroması sunan Ada Bosphorus'u görmeden organizasyonunuza karar vermeyiniz. 

HİZMET İÇERİĞİMİZ
Yemek Servisimiz
Düğün Öncesi Menü Tadımımız
Işık, Ses ve Sahne Hizmetimiz
Menüde Değişiklik İmkanınımız
Organizasyon Sorumlumuz
Engelli Girişimiz
 Vale Hizmetimiz Bulunmaktadır.

 

 

KAPASİTE
Yemekli Kapasite: 100-300
Açık Hava Kapasitesi: 450
Kokteyl Kapasitesi: 400-500
Kapalı Alan Kapasitesi: 300
Otopark Araç Kapasitesi: 210

 

 

SORU & CEVAP
Servis ve Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor?  
Valilikten aldığımız izinle 23:45'e kadar hizmet vermekteyiz.
Özel Menü Seçenekleriniz Neler?
Çocuk Menüsü, Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryan
Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri Nelerdir? 
Açılışlar, Baby Sower, Bayi Toplantıları, Davet ve Resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet örenleri, Nişan, Parti, Sünnet Düğünü,Kına Gecesi gibi Organizasyon hizmetleri vermekteyiz.

 

Nasıl GelİRİz?

Kanlıca sahile 100 metre yürüyüş mesafede ki mekanımız,

Avrupa yakasından gelen misafirlerimiz için Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden geçtikten hemen sonra Anadolu Hisarı çıkışını kullanarak, Hisar Kalesi ışıklarından sağa döndüklerinde 2km sonra Kanlıca merkezinde olacaktır. Kanlıca deniz fenerine geçtikten sonra
3. sokaktan içeriye girdiklerinde mekanımız 30 metre sonra sağda kalmaktadır.

Keyifli bir geliş şeklimiz daha Emirgan İskelesi'nden 0 216 322 81 93 numaralı telefondan Kanlıca Motor iskelesini arayarak 5 TL karşılığında Kanlıca'ya ulaşabilirsiniz. Motor saatleri haftaiçi/haftasonu hergün hava koşulları uygun olduğunda yapılmaktadır. 

 

İletİşİm ve Randevu İçİn :

0530 584 74 74 | merhaba@adabarobahce.com 

iletişim formunu doldurarak, sizinle iletişim kurmamızı sağlayabilirsiniz.

 


—  KURUMSAL ETKİNLİKLER—

Ada Kanlıca Baro Bahçe tüm detaylar düşünülerek farklı ve fonksiyonel tasarımlarıyla toplantı, konferans, workshop, yönetim seminerleri ve gala yemekleri organizasyonlarına, isteğe bağlı olarak ileri teknoloji olanakları ve üstün hizmet anlayışıyla ev sahipliği yapıyor.  


—  KONSERLER—

Atölye Pera ve Motto Sanat işbirliğiyle her cuma müzik dünyasının önemli isimleri ADA KANLICA'da ağırlanıyor. Biletix işbirliğiyle başta jazz performansları olmak üzere, yenilikçi tüm sanatçılar dinleyicileriyle buluşuyor.