KIR DÜĞÜNÜ YAPACAKLARA TAVSİYELER

Düğün

Kır Düğünü Konsepti

Günümüzde en çok tercih edilen düğün konseptlerinden biri olan kır düğünü, ilkbahar ve yaz dönemlerinde vazgeçilmez bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle doğayı seven çiftlerin tercih ettiği kır düğünleri, açık havada mis kokulu çiçeklerin ve yeşilliklerin arasında muhteşem süslemeler eşliğinde yapılıyor. Peki, kır düğünü öncesinde nelere dikkat edilmeli ve neler gözden kaçmamalı? Kır düğünü yapmak isteyen çiftlerin ihtiyacı olacak altın tavsiyeleri bu yazının devamında bulabilirsiniz. 

wedding

Kır Düğünü İpuçları...

Gelinlik Seçimi

Kır düğünü yapmaya kesin kararlıysanız, gelinliğinizi konsepte uygun belirlemeniz gerekiyor. Abartılı, taşlı modeller yerine uçuş uçuş tül modelleri tercih edebilirsiniz. Son dönemlerde Helen model gelinlikleri kır düğünlerinde sıkça görmeye başladık. Sadelik ve duruluktan doğan zarif bir görünüme sahip olan Helen gelinlikler, masumiyetinde bir yansıması olarak görülüyor.

 

Gelin Ayakkabısı

Kır düğünlerinde zemin toprak olduğundan topuklu ayakkabı ile yürürken zorluk yaşayabilirsiniz. Yumuşak zeminde ayağınız normalde olduğundan daha fazla yorulacaktır. Bu nedenle düz, topuksuz ayakkabılar rahat olması açısında idealdir. Ama topuklu ayakkabı giymeden olmaz diyenlerdenseniz kalın topuklu ayakkabılar tercih etmelisiniz.


Gelin Saçı 

Kır düğününde ne olur? Tabi ki bol bol çiçek... Bu nedenle saçınızda da çiçekleri kullanabilirsiniz. Hem doğallığı yansıtacak hem de estetik bir görünüm kazandıracaktır.

dügün

Ufak Detaylar Büyük Fark Yaratır...

Nikah Masası

Nikahınızın gerçekleşeceği bölümde ömür boyu size anı kalacak fotoğraflar çekilecek. O nedenle EVET'lerin söyleneceği bu heyecanlı zamanda güzel bir ortam size pozitif enerji yayacaktır.

 

Anı Köşesi

Sevgili veya arkadaşken paylaştığınız onca güzel zamanın fotoğraflarını sevdiklerinizle paylaşabilir, mutluluğunu resmedebilirsiniz. 

 

Hoşgeldiniz Şövalyesi

Düğünümüze hoşgeldiniz yazılı bir şövalye ile güzel bir görsel kazanabilirsiniz.

 

Hediye Köşesi

Davetlilerinizin düğünü unutmamaları adına güzel bir hatıra dağıtabilirsiniz. Böylece konuklarınıza güzel bir jest yapmış olursunuz.

 

Aydınlatmalar

Ağaçların üzerinden minik ışıklandırmalarla doğanın içinde romantik bir düğün gerçekleştirebilirsiniz.

 

Hayalinizdeki kır düğününü gerçekleştirmek ve peri masalı gibi bir düğününüz olsun istiyorsanız sizleri Ada Kanlıca Baro Bahçe'ye bekleriz... Hayaliniz size çok yakında...